Studio Volumes

Kim derdi ki uzun yıllar boyunca uçuş hostesliği yap ve sonrasında bu sektörde bir yer aç. Ama hayat sizin planlarınızı dinlemiyor. 2017 Şubat ayında, studio volumes dünyaya geldi. Burası küçük bebeğimiz hayatta en sevdiğimiz şey olan ‘’insanlarla ilgilenebiliceğimiz onlara en iyi şekilde hizmet sunabiliceğimiz salonumuzda hayatımıza devam ediyoruz. Hizmet bence bizim işimiz. Öncelikli olarak gelen misafirlerimizin salonumuzda kendilerini rahat hissedecekleri alanı yarattık. Her yerde havacılıktan bir parça bulabiliyorsun. Alışkanlıklardan kurtulmak zor. 🙂 Daha sonrasında hizmet aldıkları ekibimizin, bizim gibi misafirlerimizle iletişim kurup hizmetlerini vermelerini sağladık. Bizim işimiz ekip işi. Biz ekimiz, salonumuz ve misafirlerimiz birbirimizi tamamlıyoruz. Biz burada büyük bir aileyiz. Bence bizi biz yapan bu aile ortamı, bizim en büyük gücümüz. En büyük bilinen salonların kalitesi ve mahalle arasındaki küçük şirin kuaför salonlarındaki samimi ve sıcak ortamı bu salonda birleştirdik. Hepinize salonumuzda geçireceğiniz yolculuğunuz da keyifli saatler diliyoruz.
Fulya
Keskin

Misyonumuz
Studio Volumes olarak kuaförlük sektöründe farkımızı ortaya koymak için varız. Bu farkı gerek iş olarak gerek iletişimimizle gerek sizlere sağladığımız ortam ve sunumlar ile zenginleştiriyoruz. En büyük var oluşumuz ve farkımız ise eğitime olan inancımız. Tüm ekibimiz için her konuda; iletişimden, davranışa kadar ve daha ileri teknik eğitimlerini almaları için tam destek sağlıyoruz. Her işte olduğu gibi bizim işimizdeki farkımız da sanırım eğitime olan inancımız.
Vizyonumuz
Studio Volumes ailesi olarak daima yeniliğe açığız. Standart salon anlayışının dışına çıkmayı hedefliyoruz. Her gelişinizde farklı birşeyler ile sizleri karşılıyor ve şaşırtıyoruz. Karşılamaya da devam edeceğiz. Araştırmacı, eğitimci, ve eğlenceli bir salon anlayışı ile sizlere çok keyifli zamanlar yaşatmayı hedefliyoruz.