Studio Volumes

Hizmetlerimiz

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı...

Düz Fön

Düz Fön Hakkında Kıvırcık veya dalgalı olan her boydaki saça, fön makinesi ve çeşitli boydaki fırçaları kullanarak saçı geçici düzleştirme işlemine denir.

Maşa

En iyi saç maşası senin olsa bile, eğer saç tipine ve elde etmek istediğin saç modeline uygun bir maşa kullanmıyorsan ne yazık ki dilediğin sonucu elde edemezsin. Studio Volumes olarak, hangi saç maşası, hangi saç modelini oluşturmak için kullanılır araştırdık.

Kırık Fön

Saç stilinizi canlandırmanın en iyi yolu, saçlarınıza dalgalar vererek kelimenin tam anlamıyla tarzınızı ortaya koymaktır. Birçok dalgalı saç stili kırık fön adı altında birleşebilir. Saçlarınızda doğal görünümlü dalgalar elde etmek için çeşitli teknikler kullanıyoruz.

Yıkama

Kullandığınız şampuanın yanı sıra onu nasıl kullandığınız da önemlidir. Bu köpürtmek, durulamak ve tekrarlamak kadar basit değildir – hatta, şampuanı saç derisine yaymak ve havluyla kurulamak yoluyla saça zarar vermekten kaçınmaktan çok daha fazlası gereklidir.

Röfle

Röfle saçlarımızın için farklı ton oluşturma tekniğidir. Kendi ana saç renginiz için 1 ile 6 ton arasında bir renk oluşturma işlemi yapılarak bu görünüm oluşturulur.

Balyaj

Balyaj, doğal saç renginin korunduğu bir işlemdir. Balyaj daha çok saç boylarına ve saç uçlarına uygulanan renk açma tekniğidir. Farklı yoğunluklarda uygulayabileceğin balyaj modeli, saçlarını olduğundan daha ışıltılı ve parlak gösterecektir.

Profesayonel Makyaj

Fitnes Eğitimi